Неділя, 21.10.2018, 22:58
Вітаю Вас Гость | RSS

Меню сайту
Наша адреса
Дніпропетровська область
Широківський район
с.Гречані Поди
вул.Шкільна,28
телефон - 2-34-16
Зворотній зв"язок

Класні керівники

 

Методичне об'єднання класних керівників

 

Головна проблема над якою працює МО у 2016-2017 н.р. «Морально-духовний розвиток та соціалізація особистості через організацію особистісно-орієнтованого креативного простору»
Ініна Ольга Володимирівна Голова МО Спеціаліст
 Шахно Катерина Михайлівна Класовод 2 класу Вчитель вищої категорії Виховна проблема класу «Виховання культури поведінки молодших школярів»
Дубок Марина Василівна Класовод 3 класу Спеціаліст вищої  Виховна проблема класу «Виховання основ етичної культури молодших школярів»
 Колпакова Олена Володимирівна Класовод4 класу Вчитель вищої категорії,вчитель-методист Виховна проблема класу «Морально-етичне виховання молодших школярів»
 Семенова Надія Ярославівна Класовод 1класу Спеціаліст І категорії,старший вчитель Виховна проблема класу «Розвиток естетично-творчої діяльності молодших школярів»
Розумна Ірина Миколаївна  класний керівник  8 класу
 
Ботузов Юрій Миколайович Класний керівник 10 класу Спеціаліст Виховна проблема класу «Формування особистості та самовиховання учнів,засвоєння ними основ християнської та загальнолюдської моралі,звичаїв і традицій рідного народу,зміцнення любові до України»
 Мартинова Валентина Анатоліївна Класний керівник 9- класу Вчитель вищої категорії, старший вчитель Виховна проблема класу «Виховання толерантності у класному колективі через колективні творчі справи»
 Бриль Тетяна Олександрівна Класний керівник 6 класу Вчитель вищої категорії Виховна проблема класу «Формування особистості школяра через засоби морально-етичного виховання»

 

 

 

                                                                 План роботи на 1 семестр 2016-2017н.р.
 Вересень .    Тема: Основні напрямки виховної роботи на 2016-2017навчальний рік.
Мета: ознайомити класних керівників з основними напрямками виховної роботи на новий навчальний рік, розкрити роль класного керівника у впроваджені комплексної виховної програми, його функції, надати методичні рекомендації.
 Питання для обговорення 1. Задачі школи, основні напрямки виховної роботи. 2. Планування виховної роботи в класі й школі. 3. Огляд сучасної літератури з питань виховання. 4. Інформація про нормативні документи в допомогу класному керівнику.
Листопад       Тема: Вчитель – учень: налагодження партнерства та учнівського самоврядування. Системний підхід до розв’язання проблеми формування активної громадянської позиції учнів.
 Мета: розробка шляхів розвитку ефективного учнівського самоврядування, знаходження точок дотику вчительської й дитячої організації, формування у педагогів уяви про можливі варіанти ефективної організації самоврядування у класному колективі.
 Питання для обговорення: 1.Методична панорама: «Сучасні виховні технології та моделі органів учнівського самоврядування класних колективів. Використання можливостей дитячо-юнацьких обєднань для посилення ролі громадянського й духовно-морального виховання». 2. Діагностичний моніторинг «Погляд батьків та учнів на учнівське самоврядування». 3. Ток-шоу «Організація ефективного функціонування органів учнівського самоврядування» 4. «Енциклопедія: Структури, діяльність та практичні поради для роботи з учнівським самоврядуванням». 5. Палітра досвіду: «Портфоліо як засіб оцінки особистих досягнень учня».
 
                                                    Засідання 1 6 вересня 2017 року
 Тема: Основні напрямки виховної роботи на 2016-2017 навчальний рік.
 Присутні всі члени МО та директор школи Г.О.Усик.
 Слухали : Ініну О.В.,заступника директора з ВР,яка зачитала звіт з виховної роботи за 2013-2014 н.р.,познайомила усіх присутніх з основними напрямками виховної роботи у новому навчальному році,планом виховної роботи школи на І семестр. Було зачитано посадові інструкції класовода та класного керівника,ознайомлено з нормативно-правовими документами,які можуть допомогти в роботі з учнями та батьками.
Корисні посилання
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання