Вівторок, 17.09.2019, 06:36
Вітаю Вас Гость | RSS

Меню сайту
Наша адреса
Дніпропетровська область
Широківський район
с.Гречані Поди
вул.Шкільна,28
телефон - 2-34-16
Зворотній зв"язок            Серед широких, багатих Таврійських степів давним – давно   розташувалося село імені Рози Люксембург. В центрі якого височить красуня -  школа, яка вперше відкрила свої двері для сільської малечі у 1918 році. На жаль, даних про цей період історії школи не збереглося.  У 1969 році було збудовано нову школу, яка на даний час є єдиним центром розвитку для сільської дитини. Першим директором цієї школи – новобудови був Апросюхін Іван Олексійович. 1982 року школу реформовано з восьмирічної на середню. Сьогодні школа є експериментальним навчальним закладом І – ІІІ ступеня і працює в режимі розвитку творчих здібностей учнів через виявлення природних задатків дитини та школи випереджаючої освіти для сталого розвитку.
        Колектив вчителів навчального закладу – творчий колектив, у якому працюють обдаровані вчителі, які мають високу науково - теоретичну і методичну підготовку, досконало володіють сучасними формами і методами навчання і виховання , спрямовують свою діяльність на вдосконалення  та систематичне впровадження інноваційних форм навчально - виховної роботи з учнями. Результатами їхньої діяльності є  районні та обласні олімпіади, ЗНО, вступ учнів на бюджетну форму навчання у ВУЗи ІІ-ІУ акредитації. Всі вчителі школи пройшли курси ІКТ при ДОІППО та навчання за програмою « Intel. Навчання для майбутнього». У своїй роботі використовують власні та створенні разом з учнями мультимедійні проекти, проводять уроку з підтримкою інформаційних технологій.

Проблемні питання , над якими працює школа:

 1.Створення концептуальних ідей на засадах і принципах  школи випереджаючої освіти для сталого розвитку в сільській школі. Впровадження нових інформаційних технологій в управлінську діяльність та навчально-виховний процес.

2.Впровадження інноваційної системи естетичного виховання учнів в умовах сільського регіону на ідеях школи життєтворчості.


 Позакласна та позашкільна робота в школі:

 В навчальному закладі працює 14 гуртків, в них займаються – 82% учнів; Філія музичної школи по класу скрипки і фортепіано -18 учнів, Філія Школи танцю – 16 учнів, Заклади культури м. Кривий Ріг – 4 учня.   Учні охоплені гуртками за особистим бажанням і вибором. Кредо школи: Від природних задатків, до творчих злетів. Наша мета – розкриття і розвиток природних даних дитини, що спонукає до бажання підвищувати якісний показних навчальних досягнень. Учні школи є переможцями шкільних, районним , обласних і учасниками всеукраїнських конкурсів, змагань, фестивалів,виставок. На сьогодні наша школа створила такі умови для школярів, які дають змогу розкритися кожній особистості, щоб  повноцінно проживати кожен день свого дорогоцінного життя і закінчити навчальний заклад компетентною особистістю,спроможною вступати на самостійну дорогу дорослого життя.Корисні посилання
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання