Неділя, 22.09.2019, 20:14
Вітаю Вас Гость | RSS

Меню сайту
Наша адреса
Дніпропетровська область
Широківський район
с.Гречані Поди
вул.Шкільна,28
телефон - 2-34-16
Зворотній зв"язок

Наші нагороди

                                     

Наш внесок у розвиток освіти в Україні

 

 

 

Міжнародна виставка «Сучасні навчальні заклади в Україні – 2010». Нагороджені Срібною медаллю МОН України і НАПН у номінації «Інноватика в принципах і механізмах функціонування середнього освітнього закладу випереджаючої освіти для сталого розвитку»

 

 

 

 
 

 

 
 

 

    Отримали Лист-подяку від адміністрації ПТУ № 45»За багаторічну плідну працю

 

 

 

 

 

 

 

  

 

    Грамотою Голови районної державної адміністрації нагороджено колектив Калинівської середньої загальноосвітньої школи Широківського району, за зайняте І місце серед сільських загальноосвітніх навчальних закладів «За результатами роботи у 2010-2011 навчальному році»

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

    грамотою Широківської районної державної адміністрації нагороджено колектив Калинівської середньої загальноосвітньої школи, за зайняте ІІІ місце серед загальноосвітніх навчальних закладів «За результатами роботи у 2009-2010 навчальному році»

 

 

 

 

 

 

 

  Грамотою Широківської районної державної адміністрації і районної ради нагороджено колектив Калинівської середньої загальноосвітньої школи Широківського району, за зайняте ІІІ місце « За результатами навчальної, виховної, спортивно-масової та методичної роботи у 2007-2008 навчальному році»
 

 

 

 

 

 

   

 

 

    Всеукраїнський проект «Флагман освіти України» , нагороджені книгою та лавровою гілкою. 2010 рік. 

 

 

 

 

 

 

 

 
  

 

 

  Міжнародна виставка «Сучасні навчальні заклади -2011» (2-4 березня 2011р.) Нагороджені Дипломом МОН України і АПН « За активну участь в інноваційній модернізації національної системи освіти»


 

 

 

  

 

    Друга виставка – презентація «Інноватика в освіті України» . ( 27-29жовтня 2010р.). Нагороджені Дипломом МОН України і АПН «За активну участь в освітній інноваційній діяльності » 

 

 

 

 

 

Міжнародна виставка «Сучасні навчальні заклади – 2010» (17-19 березня 2010року). Нагороджені Дипломом МОН України і НАПН «За вагомий внесок у модернізацію національної освіти»


 

 

 

 

 

 

 

    

 

 

    Виставка – презентація «Інноватика в освіті України» (2-4 грудня 2009р.) Нагороджені Дипломом МОН України і АПН «За розробку і упровадження інноваційних освітніх технологій»


 

 

 

 

 

 

 

  

 

дванадцятої міжнародної виставки навчальних закладів «Сучасна освіта в Україні – 2009» (25-27 лютого 2009 р.) Нагороджені Дипломом МОН України і Академії педагогічних наук «За високі творчі досягнення в інноваційному оновленні національної системи освіти»
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 

    

   П’ята виставка – презентація Освіта України«Інноваційні технології навчання». (29-31 жовтня 2008р.) Нагороджені Дипломом МОН України і АПН «За розробку і упровадження інноваційних освітніх технологій у навчально-виховному процесі»

 

 

 

 

 

 

 


Четверта виставка – презентація Освіта України «Інноваційні технології навчання «. (30 жовтня – 1 листопада 2007р.). Нагороджені Дипломом МОН України і Академії педагогічних наук «За розробку і упровадження у навчально - виховний процес інноваційних освітніх технологій» 

 
 
 
   
 
На третю виставку – презентацію Освіта України «Інноваційні технології навчання». (26-28жовтня2006р.)Нагороджені Дипломом МОН України і АПН «За розробку і впровадження в навчально-виховний процес інноваційних освітніх технологій»

 

 

Корисні посилання
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання