Четвер, 14.11.2019, 15:48
Вітаю Вас Гость | RSS

Меню сайту
Наша адреса
Дніпропетровська область
Широківський район
с.Гречані Поди
вул.Шкільна,28
телефон - 2-34-16
Зворотній зв"язок

Візитка школи

           
 
    

Комунальний заклад «Калинівська середня загальноосвітня школа , загальноосвітній  
навчальний заклад  І-ІІІ ступенів» заснована у 1918 році. 1вересня 1969 року школа
перейшла у нове приміщення.

У 2011-2012 навчальному році у школі навчається 98 учнів у 9 повних класах і одному
неповному.
З них у 1-4 класах: 23 учнів;

             5-9 класах: 57 учнів;

             10-11 класах: 18 учні.

Навчально-виховний процес здійснюють – 17 вчителів, всі предмети викладаються фахівцями. У школі є бібліотекар-1, обслуговуючий персонал -8 чоловік, повар – 1.

Серед педагогічних працівників:

Вчитель – методист  -  1;

Старший вчитель  - 3;

Вчитель Вищої категорії  -  8;

Вчитель І категорії  -  3;

Спеціалісти 9 т.р. -  3;

Молоді спеціалісти  -  3.

Середній від педагогів – 40 років – це досвідчені фахівці своєї справи.

Колектив вчителів навчального закладу – творчий колектив, у якому працюють обдаровані  вчителі, які мають високу науково - теоретичну і методичну підготовку, досконало володіютьсучасними формами і методами навчання і виховання , спрямовують свою діяльність на вдосконалення  та систематичне впровадження інноваційних форм навчально - виховної роботи з учнями. Результатами їхньої діяльності є  районні та обласні олімпіади, ЗНО, вступ учнів на бюджетну форму навчання у ВУЗи ІІ-ІУ акредитації. Всі вчителі школи пройшли курси ІКТ при ДОІППО та навчання за програмою « Intel. Навчання для майбутнього». У своїй роботі використовують власні та створенні разом з учнями мультимедійні проекти, проводять уроку зпідтримкою інформаційних технологій. Роботи вчителів:  Колпакової О.В., Усик Г.О., Ботузової В.І., Шевченко Г.М., Мартинової В.А., Бриль Т.О. занесені до інноваційного обласного каталогу передового педагогічного досвіду освітян Дніпропетровщини. Вчителі беруть активну участь у Всеукраїнських конкурсах «Кенгуру», «Соняшник», «Патріот».

Проблемні питання , над якими працює школа:

 1.Створення концептуальних ідей на засадах і принципах  школи випереджаючої освіти для сталого розвитку в сільській школі. Впровадження нових інформаційних технологій в управлінську діяльність та навчально-виховний процес.

2.Впровадження інноваційної системи естетичного виховання учнів в умовах сільського регіону на ідеях школи життєтворчості.

Профільне навчання в школі:

 -        Філологічний профіль;

-         Естетичний профіль;

-         Поглиблене вивчення інформатики.

У школі діє 19 кабінетів.Позакласна та позашкільна робота в школі:

В навчальному закладі працює 14 гуртків, в них займаються – 82% учнів ;

В позашкільних гуртках (при школі):

Філія музичної школи по класу скрипки і фортепіано -18 учнів,

Філія Школи танцю – 16 учнів,

Заклади культури м. Кривий Ріг – 4 учня.

  Учні охоплені гуртками за особистим бажанням і вибором. Кредо школи: Від природних задатків, до творчих злетів. Наша мета – розкриття і розвиток природних даних дитини, що спонукає до бажання підвищувати якісний показних навчальних досягнень. Учні школи є переможцями шкільних, районним , обласних і учасниками всеукраїнських конкурсів, змагань, фестивалів,виставок. На сьогодні наша школа створила такі умови для школярів, які дають змогу розкритися кожній особистості, щоб повноцінно проживати кожен день свого дорогоцінного життя і закінчити навчальний заклад компетентною особистістю,спроможною вступати на самостійну дорогу дорослого життя.

Кредо: від природних задатків до творчих злетів.

Кожна дитина, кожен випускник школи – це наша гордість, наш очікуваний результат.

                                   Школа дитячих об»єднань:

В школі діє євроклуб, членами якого є 15 учнів;

В школі діє туристичний центр, членами якого є 18 учнів;

В школі діє еколого-натуралістичний центр, членами якого є 16 учнів;

В школі діє учнівський парламент «Надія»

    Об»єднання сприяють розвитку творчих та інтелектуальних здібностей учнів. Багато уваги приділяється вивченню історії рідного краю. Учні активно працюють в шкільних та обласних проектах еколого-натуралістич- ного напрямку. Шкільний парламент  є частинкою педагогічного колективу школи та Розилюксембурзької сільської ради. Всі разом збираємо і готуємо  матеріали до створення шкільного музею. Залучення школярів до активної роботи дозволила нам реалізувати значний проект « Ми - проти паління» .З 2004 року в навчальному закладі учні не палять. В цьому велику підтримку надає батьківський комітет і рада школи.

Калинівська СЗШ постійно підтримує зв»язок з ДОІППО, відділом освіти Широківської РДА, районними закладами культури і спорту. Також співпрацюємо з ляльковим та дитячим театром ім.Т.Г.Шевченка  міста Кривий Ріг. За сім років учні школи побували у багатьох куточках України, зараз є сподівання на виїзд за кордон (екскурсії).

На базі школи пройшов обласний семінар директорів експериментальних навчальних закладів шкіл життєтворчості Дніпропепровської області.

Бібліотекар школи Розумна Ірина Миколаївна навчає читачів орієнтуватися у світі інформації, залучає до активного читання художньої і наукової літератури, проводить конкурси, бібліотечні уроки, тематичні виставки, які несуть в собі цінну інформацію для розвитку креативності школярів. Сама бере активну участь у районних конкурсах бібліотекарів. Має впорядковану систему роботи шкільної бібліотеки. Проводить акції «Подаруй школі книжечку», «Книжкова лікарня», «Підручнику – друге життя».

   У 2010-2011 році  навчальний заклад має власну газету «Шкільний вісник», яка ознайомлює учнів, батьків, громадськість з фактами, подіями , планами та заходами, що проходять у стінах школи. Редакторами газети є учні 9 класу та вчителі: Ініна О.В., Шевченко Г.М.

  Школа відома своїми традиціями, надбаннями, своєю історією. Закладу вже 93 роки, за плечима величезний історичний матеріал реформування школи. До 95 років випустимо альманах « Школа-центр розвитку дитини у селі».

  Ми маємо певні досягнення на рівні району, області, МОН України і НАПН України, за що завдячуємо спільній праці вчителів, учнів, батьків, громадськості.


Корисні посилання
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання