Четвер, 19.09.2019, 18:51
Вітаю Вас Гость | RSS

Меню сайту
Наша адреса
Дніпропетровська область
Широківський район
с.Гречані Поди
вул.Шкільна,28
телефон - 2-34-16
Зворотній зв"язок

Каталог статей

Головна » Статті » Основні

Атестація вчителів
Вчителі:на підтвердження кваліфікаційної категорії "Спеціаліст вищої категорії атестувалася Шахно Катерина Михайлівна  - вчитель початкових класів, на підтвердження кваліфікаційної категорії "Спеціаліст І категорії" - Ботузов Юрій Миколайович, на підтвердження кваліфікаційної категорії "9 т.р.", старший вчитель - Мартинова Валентина Анатоліївна. Атестація пройшла успішно. Вітаємо Вас, шановні!

ІНФОРМАЦІЯ  про хід атестації в Калинівській СЗШ

 Атестаційний період – це надзвичайно важливий етап діяльності школи. 
     Досвід свідчить, що атестація відіграє основну роль у становленні, згуртуванні та вихованні творчого колективу. Під час атестації вивчаються професійні якості вчителя, його сильні та слабкі сторони, рівень загальної культури, створюються оптимальні умови д
ля вивчення і впровадження педагогічного досвіду кращих учителів школи.

23 березня відбулося засідання шкільної атестаційної комісії, на якому було проатестовано 4 педагога.

З них: порушено клопотання перед атестаційною комісією вищого рівня

-              про підтвердження раніше присвоєної кваліфікаційної категорії: «Спеціаліст вищої категорії» – Шахно Катерина Михайлівна;

-              «Спеціаліст І категорії» - Ботузов Юрій Миколайович

-              «9 тарифний розряд» -Мартинова Валентина Анатоліївна

  
Успішна реалізація цілей та завдань сучасного навчально-виховного процесу неможлива без постійного підвищення кваліфікації педагогічних кадрів, зокрема наполегливої самоосвітньої роботи. В навчальному закладі заслуховуються творчі звіти вчителів, які атестуються в поточному навчальному році. Педагоги презентують рівень своєї педагогічної майстерності за міжатестаційний період у підвищенні науково-теоретичного рівня та професіоналізму, висвітливши такі питання, як: анкетні дані, особисті нагороди, результати попередньої атестації та курсової перепідготовки, проблему, над розв’язанням якої працюють, педагогічне кредо, участь у роботі МО, участь у методичних та предметних декадах, відкриті уроки та виховні заходи, цікаві педагогічні знахідки, які розкривають творчість педагога, банк даних роботи вчителя, науково-дослідницьку роботу, власні друковані збірники та посібники, інновації у роботі, творчу лабораторію вчителя тощо.

На початку атестаційного періоду в навчально-виховному закладі були створені умови для успішного проведення атестації,  видані накази, розроблені та затверджені заходи з підготовки та проведення атестації. Згідно плану заходів з проведення атестації педпрацівників здійснено:

·  корегування плану атестації на рік;

  1. ·  проведено робочі засідання шкільної атестаційної комісії;

·  організовано виступи вчителів, що атестувались на засіданнях методичних об’єднань, семінарах-практикумах, педрадах;

·  вивчено рейтинг вчителів, які проходили атестацію за рівнем кваліфікації  та загальної культури;

·  проведено творчі звіти.

У 2010/2011 н.р. діяла форма проведення творчих звітів «Сходинками педагогічної майстерності», започаткована у минулому навчальному році. Творчий звіт передбачав:

- виставку методичних надбань «Я атестуюсь»,

- творчий звіт вчителя про роботу в міжатестаційний період (демонстрація портфоліо, презентація кабінету),

- урок-панораму, що є продовженням звіту і показував практичну реалізацію основних ідей досвіду,

- мультимедійну презентацію роботи та її захист,

- презентація та захист власного друкованого доробку,

- позакласні виховні заходи.

         

Так, Шахно К.М. захистила свій звіт на основі впровадження елементів народознавства на уроках в початковій школі; показала проект «Хліб у нашому домі», де разом зі своїми учнями вивчили всі етапи зростання та приготування хліба: від ремонту сількогосподарської техніки, посівів, збирання врожаю до випічки (екскурсії). Презентувала свій доробок для молодших школярів «Каліграфічні хвилинки».

Мартинова В.А. створила захист своєї роботи на основі досягнень своїх учнів: призерів районних, обласних, всеукраїнських та міжнародних змагань. Підготувала портфоліо,  мультимедійну презентацію, де кожен слайд говорив про високий науково – методичний та теоретичний рівень викладання фізичної культури.

Ініна О.В.  – молодий вчитель, підготувала презентацію своєї роботи з використання  сучасних новітніх технологій у навчально – виховному процесі. Провела ряд відкритих уроків: дискусія та круглий стіл з правознавства, урок з використанням ІКТ з історії. Свій творчий звіт вчителька завершила слайдами, де відтворила досягнення учнів: призові місця олімпіад, робота МАН, проектна діяльність, засідання євроклубу, високі досягнення випускників ЗНО.

Ботузов Ю.М. обгрунтував свою педагогічну діяльність, спираючись на продуктивність практичних занять, застосування формул, законів до розвязування задач. Показав, що такий метод його роботи сприяє результату, коли випускники, отримуючи міцні знання, вступають до ВУЗів, де профілюючим предметом є хімія.

Всі вчителі, що атестуювалися вдало провели відкриті уроки. Атестаційна комісія на активному об’єктивному критичному обговоренні розглянула тему «Мій авторський урок» з використанням інноваційних технологій, використанням комп’ютера і мультимедійної дошки,  а також виховні заходи, які проводились протягом атестаційного періоду.

   

На останньому засіданні атестаційної комісії було прийнято рішення щодо підтвердження та встановлення кваліфікаційних категорій вчителям, що атестуються.
Категорія: Основні | Додав: zoCu (03.04.2011)
Переглядів: 4369
Корисні посилання
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання