Вівторок, 17.09.2019, 06:51
Вітаю Вас Гость | RSS

Меню сайту
Наша адреса
Дніпропетровська область
Широківський район
с.Гречані Поди
вул.Шкільна,28
телефон - 2-34-16
Зворотній зв"язок

Каталог статей

Головна » Статті » Основні

Досягнення школи

                                                  

Цільність, взаємпов»язаність, наступність життєдіяльності особистості, її перспективне орієнтування у житті досягається за допомогою формування та реалізації життєвої стратегії, яка дасть можливість нашим випускникам отримати очікувані результати проектів їхнього майбутнього життя.

Одним із основних завдань, які ставить перед собою сільська школа – випустити розвинену компетентну особистість, яка зможе сміливо іти по стежині самостійного дорослого життя; уміти зважувати всі «за» і «проти»; бути комунікабельною особистістю; аналізувати дії та вчинки людей; бути патріотом своєї рідної держави, будівником щасливого майбутнього.

     Ми провели обласний семінар для директорів експериментальних начальних закладів Дніпропетровської області на тему «Інноваційна система естетичного та екологічного виховання особистості учня в умовах сільського регіону на ідеях педагогіки життєтворчості».

   Працюючи в умовах експерименту, були запрошені ДОІППО на восьму Міжнародну виставку навчальних закладів «Сучасна освіта в Україні -2005»».Нагороджені Дипломом МОН України і АПН «За високі досягнення в педагогічнівій і науковій діяльності та вагомий внесок в модернізацію національної системи освіти»;

На третю виставку – презентацію -  Освіта України «Інноваційні технології навчання». Нагороджені Дипломом МОН України і АПН  «За розробку і впровадження в навчально-виховний процес інноваційних освітніх технологій»(2006р.)

Четверта виставка – презентація  «Інноваційні технології навчання».Нагороджені Дипломом МОН України і Академії педагогічних наук «За розробку  і упровадження інноваційних освітніх технологій у навчально - виховний процес»(2007р.)

   29 жовтня – 31 жовтня 2008 року брали участь у Всеукраїнському конкурсі  навчальних закладів України (відправляли поштою пакет документів) і отримали від МОН України і Академії педагогічних наук Почесне звання  «Лауреат конкурсу» у номінації «Інновації у загальноосвітній середній школі: профільне навчання»

Одинадцята міжнародна виставка навчальних закладів «Сучасна освіта в Україні – 2008. Нагороджені Дипломом МОН України і АПН  «За високі творчі досягнення змісту навчально-виховного процесу»

    25-27 лютого 2009 року  ми були учасниками  Дванадцятої міжнародної виставки навчальних закладів «Сучасна освіта в Україні – 2009, м.Київ. Нагороджені Дипломом МОН України і Академії педагогічних наук «За високі творчі досягнення в інноваційному оновленні національної системи освіти»

Дванадцята міжнародна виставка навчальнихзакладів«Сучасна освіта в Україні – 2009» » Нагороджені Дипломом МОН України і АПН  «За високі творчі досягнення в інноваційному оновленні національної системи освіти»

Виставка – презентація «Інноватика в освіті України»» Нагороджені Дипломом МОН України і АПН  «За розробку і упровадження інноваційних освітніх технологій» (2009)

Міжнародна виставка «Сучасні навчальні заклади – 2010» Нагороджені Дипломом МОН України і АПН  «За вагомий внесок у модернізацію національної освіти»(17-19 березня 2010року)

   Міжнародна виставка «Сучасні навчальні заклади в Україні – 2010». Нагороджені срібною медаллю « у номінації «Інноватика в принципах і механізмах функціонування середнього освітнього закладу випереджаючої освіти для сталого розвитку»

   Приємні відгуки про сьогоденних студентів – минулорічних випускників школи надходять до нас .У минулому році школу закінчили 11 випускників – творчих особистостей, з них 4 пішли навчатися у ПТУ м.Кривого Рогу. З 4 – 3 отримали Червоні дипломи. Ми горді тим, що нащі учні будуть хорошими робітниками. Нам надійшов Лист- подяка від  адміністрації професійно-технічного училища № 45 м.Кривого Рогу,в якому висловлюється подяка педагогічному колективу КалинівськоїСЗШ за багаторічну плідну працю з організації та проведення профорієнтаційної роботи, підняття престижу суспільно-значимих робітничих професій.

    У 2008-2009 навчальному році ми випустили зі школи 14 випускників. ЗНО пройшли на середній ,достатній і високий рівень : отримали від 135 балів – до 189 балів. З них: 10 вступили до ВНЗ, технікумів та коледжів. З 10 – 9 випускників навчаються  на бюджетній основі. Гончарова Марина обрала професію вчителя, маємо надію на повернення її до нашого району. На сьогоднішній день з 19 педагогів , які працюють у навчальному закладі – 7 наших випускників. Тому кожному з них болить доля школи, мріємо тільки про її процвітання. Співставляючи результати навчальних досягнень і ЗНО, можна сміливо сказати,що навчальний заклад обрав вірний шлях розвитку творчої інтелектуальної особистості.

   Ми впевнені , що працюючи в експерименті,наш випускник отримує безліч позитивних емоцій від своїх творчих досягнень у розвитку особистості, розкриваючи природні задатки, школярі автоматично підвищують якісний показник навчальних досягнень через старанність, бажання вчитися та майстерний підхід до цієї справи членів педагогічного колективу.

   Отже, підтверджуємо вислів «Краса врятує світ», що вже бачимо на результатах роботи учнівського + педагогічного + батьківського колективів = компетентний, мудрий, розумний, добрий випускник.

   Почувати себе впевненим у вирі сучасних подій – мрія сучасного випускника,  і в цьому є сенс.

                                                                                               

 

Категорія: Основні | Додав: zoCu (28.10.2011)
Переглядів: 952
Корисні посилання
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання